Teknoloji

100 Milyon Kullanıcıya Yaklaşan Threads’e GIF ve Anket Paylaşımı Özelliği Geliyor

Meta’nın X (Twitter) rakip platformu İş Parçacığı uygulamaya yenilikler eklemeye devam ediyor. Platform, yakın zamanda X fiyatla fiyatlandırılan yazı düzenleme özelliğini tanıttı. Bugün ise rakibinde gördüğümüz özellikleri yeniden ekledi.

Mark Zuckerberg platforma Threads hesabından katıldı anket ve GIF özelliği geldiğini duyurdu. Kullanıcılar artık diğer katılımcıların fikirlerini almak için GIF’ler ve anketler içeren gönderiler oluşturabilecek.

GIF’ler ve anketler şöyle görünecek:

Hem cevaplarda hem de gönderilerde yer alabilecek GIF’ler, paylaşım kısmında çıkacak “GIF” simgesine basılarak kullanılacaktır. Buraya tıkladığınızda göreceksiniz Giphy’den GIF’ler görünecektir. Önce tanınmış olanlar gösterilecek. Belirli bir GIF arıyorsanız üst kısımdaki arama bölümünü kullanabileceksiniz.

Şimdilik yalnızca mobil cihazlarda görünen anketler, gönderi paylaşım bölümüne eklenen anket simgesiyle kullanılacak. Konular, anketlerde en fazla dört seçenek oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca anketin tamamı Saat kaçta ve dakikada bitiyor? Ayrıca görebileceksiniz. Son olarak oyları görmek için ankete katılmanız gerektiğini ve anket bittiğinde uygulamanın size bildirimde bulunacağını da ekleyelim.

Sunduğu yeniliklerle popülaritesini yavaş yavaş artıran Threads, X’e önemli bir rakip olabileceğini gösteriyor. Geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Zuckerberg, platformun kullanıcı sayısının arttığını söylemişti. 100 milyona yaklaşıyorbelirtti.

haber-pamukkale.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu