Haber

Arda Güler Forması Eskişehir’de Yoğun Talep Gördü

Dünya futbol devi Real Madrid’e transfer olarak herkesi gururlandıran milli oyuncu Arda Güler’in forması Eskişehirliler tarafından yoğun talep görüyor.

Geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe’den La Liga ekiplerinden Real Madrid’e transfer oldu. spor Takımını gururlandıran 18 yaşındaki milli futbolcu Arda Güler’in yeni forması dikkat çekti. Eskişehir’de satışa sunulmaya başlanan Arda Güler formasını satın almak isteyen vatandaşlar adeta kuyruğa girdi. Spor malzemeleri satan esnaf Bekir Kocabıçak, “EsE’ler dışında Eskişehir’de en çok talep gören forma Arda Güler forması olabilir” dedi.

“Hangi takım olursa olsun Arda Güler bizim milli oyuncumuz, evladımız”

Yaklaşık 15 yıldır spor malzemeleri satışı yapan esnaf Bekir Kocabıçak, milli futbolcunun formasına yoğun talep olduğunu söyledi. Arda Güler formalarının yetişkin bir vücuda sahip olmadığını belirten Kocabıçak, “Arda Güler formaları çok satılıyor. Demek ki beklentinin üzerinde bir satışa konu oldu. Sonuçta hepimiz onunla gurur duyuyoruz, Arda Güler bizim milli oyuncumuz, bizim evladımız, Fenerbahçeli, Beşiktaşlı, Galatasaraylı. eskisi gibi çocuklar teşvik edildi, Eskişehir’den yeni Ardaşlar çıkacaktı’ bu bir gerçektir. Eskişehirspor’un bir gerçeğidir ama Eskişehirspor hangi ligde oynarsa oynasın eskimez, bu şehrin taraftarı onu yalnız bırakmaz’ dedi. – ESKİŞEHİR

habercerkezkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu